add-to-any - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Share
ca: Compartir

en: Save
ca: Desar

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Bookmark
ca: Preferit

en: Show all
ca: Mostrar tots

en: Show less
ca: Mostrar menys

en: Find service(s)
ca: Buscar servei(s)

en: Instantly find any service to add to
ca: Trobar instantàniament qualsevol servei per a afegir a

en: Powered by
ca: Potenciat per

en: Share via e-mail
ca: Compartir per correu electrònic

en: Subscribe via e-mail
ca: Subscriure per correu electrònic

en: Bookmark in your browser
ca: Afegir l'adreça d'interès al vostre navegador

en: Press Ctrl+D or &#8984;+D to bookmark this page
ca: Pressioneu Ctrl+D o &#8984;+D per afegir a preferits aquesta pàgina

en: Add to your favorites
ca: Afegir als vostres favorits

en: Send from any e-mail address or e-mail program
ca: Enviar des de qualsevol adreça de correu electrònic o programa de correu electrònic

en: E-mail program
ca: Programa de correu electrònic

en: Your theme needs to be fixed. To fix your theme, use the <a href="theme-editor.php">Theme Editor</a> to insert <code>&lt;?php wp_footer(); ?&gt;</code> just before the <code>&lt;/body&gt;</code> line of your theme's <code>footer.php</code> file.
ca: El vostre tema ha de ser corregit. per corregir-lo, utilitzeu l'<a href="theme-editor.php">Editor de tema</a> per afegir <code>&lt;?php wp_footer(); ?&gt;</code> justament abans de la línia <code>&lt;/body&gt;</code> del vostre tema al fitxer <code>footer.php</code>.

en: Settings saved.
ca: Preferències desades.

en: Add to Any: Share/Save
ca: Add to Any: Compartir/Desar

en: Settings
ca: Preferències

en: Standalone Services
ca: Serveis integrats

en: Choose the services you want below. &nbsp;Click a chosen service again to remove. &nbsp;Reorder services by dragging and dropping as they appear above.
ca: Seleccioneu els serveis que voleu a continuació. &nbsp;Cliqueu a un servei de nou per eliminar-lo. &nbsp;Reordeneu els serveis arrossegant-los i deixant-los en l'ordre que desitgeu.

en: Button
ca: Botó

en: Image URL
ca: URL de la imatge

en: Text only
ca: Només text

en: Placement
ca: Emplaçament

en: Display Share/Save button at the bottom of posts
ca: Mostrar el botó de Compartir/Desar sota tots els escrits

en: Display Share/Save button at the bottom of posts on the front page
ca: Mostrar el botó de Compartir/Desar a la pàgina principal

en: Display Share/Save button at the bottom of posts in the feed
ca: Mostrar el botó de Compartir/Desar sota tots els escrits al feed

en: Display Share/Save button at the bottom of pages
ca: Mostrar el botó de Compartir/Desar sota les pàgines

en: If unchecked, be sure to place the following code in <a href="theme-editor.php">your template pages</a> (within <code>index.php</code>, <code>single.php</code>, and/or <code>page.php</code>)
ca: Si no està habilitat s'ha d'afegir el següent codi a  <a href="theme-editor.php">les vostres pàgines de plantilla</a> (dins de <code>index.php</code>, <code>single.php</code>, i/o <code>page.php</code>)

en: Menu Style
ca: Estil del menú

en: Using Add to Any's Menu Styler, you can customize the colors of your Share/Save menu! When you're done, be sure to paste the generated code in the <a href="#" onclick="document.getElementById('A2A_SHARE_SAVE_additional_js_variables').focus();return false">Additional Options</a> box below.
ca: Utilitzant el personalitzador d'estil de Add to Any, vostè pot personalitzar els colors del vostre menú Compartir/Desar! Quan hageu acabat, heu de copiar el codi generat al recuadre d'<a href="#" onclick="document.getElementById('A2A_SHARE_SAVE_additional_js_variables').focus();return false">opcions adicionals</a> de sota.

en: Open the Add to Any Menu Styler in a new window
ca: Obrir el personalitzador d'estil de Add to Any a una nova finestra

en: Open Menu Styler
ca: Obrir el personalitzador d'estils

en: Menu Options
ca: Opcions del menú

en: Hide embedded objects (Flash, video, etc.) that intersect with the menu when displayed
ca: Amagar objectes incrustats (Flash, vídeo, etc) que interseccionin amb el menú quan aquest aparegui

en: Show the title of the post (or page) within the menu
ca: Mostrar el títol de l'entrada (o de la pàgina) dins del menú

en: Only show the menu when the user clicks the Share/Save button
ca: Mostrar el menú solament quan un usuari cliqui sobre el botó Compartir/Desar

en: Open the addtoany.com menu page in a new tab or window if the user clicks the Share/Save button
ca: Obrir el menú de addtoany.com en una nova pestanya o finestra si l'usuari clica al botó Compartir/Desar

en: Additional Options
ca: Opcions addicionals

en: Paste the code from Add to Any's Menu Styler in the box below!
ca: Enganxeu el codi del  personalitzador d'estil al següent requadre!

en: Below you can set special JavaScript variables to apply to each Share/Save menu.
ca: A continuació, podeu establir variables especials de JavaScript per aplicar a cada menú Compartir/Desar.

en: Advanced users might want to explore Add to Any's <a href="http://www.addtoany.com/buttons/api/" target="_blank">JavaScript API</a>.
ca: Els usuaris avançats poden preferir explorar l'<a href="http://www.addtoany.com/buttons/api/" target="_blank">API JavaScript</a> de Add to Any.

en: <strong>Note</strong>: If you're adding new code, be careful not to accidentally overwrite any previous code.</label>
ca: <strong>Nota</strong>: Si heu d'afegir un nou codi, tingueu cura de no sobreescriure accidentalment qualsevol codi anterior.</label>

en: Save Changes
ca: Desar els canvis

en: Like this plugin?
ca: Com aquesta extensió?

en: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/">Give it a good rating</a> on WordPress.org.
ca: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/">Doneu-li una bona qualificació</a> a WordPress.org.

en: <a href="http://www.addtoany.com/share_save?linkname=WordPress%20Share%20Plugin%20by%20AddToAny.com&amp;linkurl=http%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fextend%2Fplugins%2Fadd-to-any%2F">Share it</a> with your friends.
ca: <a href="http://www.addtoany.com/share_save?linkname=WordPress%20Share%20Plugin%20by%20AddToAny.com&amp;linkurl=http%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fextend%2Fplugins%2Fadd-to-any%2F">Compartiu-lo</a> amb els vostres amics.

en: Need support?
ca: Necessiteu suport?

en: See the <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">FAQs</a>.
ca: Vegeu les <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">Preguntes més freqüents</a>.

en: Search the <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">support forums</a>.
ca: Cercar als <a href="http://wordpress.org/tags/add-to-any">fòrums de suport</a>.

en: Add/Remove Services
ca: Serveis Compartir/Desar

en: Share/Save
ca: Compartir/Desar

en: Share/Save Buttons
ca: Botons de Compartir/Desar
