portfolio - en to uk translation catalogue (197 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Project
uk: Проект

en: Misc
uk: Різне

en: Custom Code
uk: Користувацький код

en: Import / Export
uk: Імпорт / Експорт

en: License Key
uk: Ліцензійний ключ

en: Executors
uk: Виконавці

en: Technologies
uk: Технології

en: Date of completion
uk: Дата завершення

en: Link
uk: Посилання

en: Short Description
uk: Короткий опис

en: Description
uk: Опис

en: Custom image size was changed. You need to update project images.
uk: Власний розмір зображення змінено. Вам потрібно оновити зображення проекту.

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Please enable JavaScript in Your browser.
uk: Будь ласка, увімкніть використання JavaScript у вашому браузері.

en: Update Images
uk: Оновити зображення

en: Portfolio Settings
uk: Налаштування Portfolio

en: Portfolio Page
uk: Сторінка портфоліо

en: Base page where all existing projects will be displayed.
uk: Базова сторінка, на якій будуть відображені всі існуючі проекти.

en: Number of Columns
uk: Кількість колонок

en: columns
uk: колонок

en: Number of portfolio columns (default is %s).
uk: Кількість колонок portfolio (за замовчуванням - %s).

en: Number of Image Columns
uk: Кількість колонок зображень

en: Number of image columns (default is %s).
uk: Кількість колонок зображень (за замовчуванням - %s).

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Custom
uk: Користувацький

en: Maximum portfolio image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
uk: Максимальний розмір зображень портфоліо. Користувацький використовує значення, зазначені в полі Розміри зображення.

en: Custom Image Size
uk: Користувацький розмір зображення

en: Adjust these values based on the number of columns in your project. This won't affect the full size of your images in the lightbox.
uk: Налаштуйте ці значення з урахуванням числа колонок у вашому проекті. Це не впливає на розміри повного зображення в лайтбоксі.

en: Cover Image Size
uk: Розмір зображення альбому

en: Maximum cover image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
uk: Максимальний розмір зображень альбому. "Користувацький" використовує значення, зазначені в полі Розміри зображення.

en: Custom Cover Image Size
uk: Користувацький розмір зображення альбому

en: Close
uk: Закрити

en: Slider Image Size
uk: Розмір слайдера

en: Maximum slider image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
uk: Максимальний розмір зображень слайдера. "Користувацький" використовує значення, зазначені в полі Розміри зображення.

en: Sort Projects Option
uk: Сортувати проекти за

en: Enable to display sort projects manually by date or title.
uk: Увімкнути відображення проектів сортування вручну за датою чи назвою.

en: Sort Projects by
uk: Сортувати проекти за

en: Project ID
uk: ID проекту

en: Title
uk: Назва

en: Date
uk: Дата

en: Last modified date
uk: Дата останньої зміни

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: Sorting order (the input field for sorting order)
uk: Порядок сортування (поле введення для сортування)

en: Author
uk: Автор

en: Random
uk: Довільно

en: Select projects sorting order in your portfolio page.
uk: Оберіть порядок сортування проектів на сторінці портфоліо.

en: Arrange Projects by
uk: Сортування проектів за

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
uk: За зростанням (наприклад, 1, 2, 3; а, б, в)

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
uk: За зменшенням (наприклад, 3, 2, 1; в, б, а)

en: Lightbox Helper
uk: Допоміжний елемент лайтбоксу

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
uk: Дозволити використовувати допоміжні елементи лайтбоксу для навігації між зображеннями.

en: Lightbox Helper Type
uk: Тип допоміжного елементу лайтбоксу

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Text Link
uk: Текстове посилання

en: Enable to display link field as a text for non-registered users.
uk: Увімкнути показ поля посилання як тексту для незареєстрованих користувачів.

en: Automatic Mailout when Publishing a New:
uk: Автоматичне виправлення при публікації нового:

en: Projects
uk: Проекти

en: Select mailout priority
uk: Виберіть пріоритет виправлення

en: Less number - higher priority
uk: Менше число - вищий пріоритет

en: Enable to automatic mailout when publishing a new bws-portfolios and tips. Sender Pro plugin is required.
uk: Увімкніть автоматичну розсилку під час публікації нових bws-портфоліо та порад. Потрібен плагін Sender Pro.

en: Ativate Now
uk: Активувати зараз

en: Install Now
uk: Встановити зараз

en: Single Project Settings
uk: Налаштування єдиного проекту

en: Projects Fields
uk: Поля проектів

en: Source Files, URL
uk: Вихідні файли, URL

en: Display only for logged-in users
uk: Відображати лише для зареєстрованих користувачів

en: "More screenshots" block
uk: Блок "Більше скріншотів"

en: Categories
uk: Категорії

en: Sectors
uk: Сектори

en: Services
uk: Послуги

en: Client
uk: Клієнт

en: Demo Data
uk: Демо-дані

en: Install demo data to create portfolio projects with images, post with shortcodes and page with a list of all portfolio projects.
uk: Встановіть демо-дані, щоб створити проекти портфоліо із зображеннями, запис з шорткодами і сторінку зі списком усіх проектів портфоліо.

en: Portfolio Post Type
uk: Тип запису портфоліо

en: Enable to avoid conflicts with other portfolio plugins installed. All portfolio created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "portfolio" post type is used.
uk: Увімкніть, щоб уникнути конфліктів з іншими встановленими плагінами портфоліо. Всі створені раніше портфоліо залишаться без змін. Однак, після перейменування перевірте, будь ласка, налаштування інших плагінів, де використовується тип запису "portfolio".

en: Portfolio Slug
uk: Слаґ портфоліо

en: Enter the unique portfolio slug.
uk: Введіть унікальний слаґ портфоліо.

en: Search Portfolio Projects
uk: Шукати проекти портфоліо

en: Activate Now
uk: Активувати зараз

en: Enable to include portfolio projects to your website search.
uk: Включити проекти портфоліо в пошук на вашому сайті.

en: %s plugin is required.
uk: Потрібен плагін %s.

en: Portfolio Shortcode
uk: Шорткод портфоліо

en: Add the latest portfolio projects using the following shortcode (where * is a number of projects to display):
uk: Додайте останні проекти портфоліо, використовуючи наступний шорткод (де * являє собою кількість проектів для відображення):

en: Install Demo Data
uk: Встановити демо-дані

en: Remove Demo Data
uk: Видалити демо-дані

en: Delete demo data and restore previous plugin settings.
uk: Видалити демо-дані та відновити старі налаштування плагіну.

en: Yes, install demo data
uk: Так, встановити демо-дані

en: Are you sure you want to install demo data?
uk: Ви впевнені, що бажаєте встановити демо-дані?

en: Yes, remove demo data
uk: Так, видалити демо-дані

en: Are you sure you want to remove demo data?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити демо-дані?

en: No, go back to the settings page
uk: Ні, повернутися на сторінку налаштувань

en: Can not get demo data.
uk: Неможливо отримати демо-дані.

en: Demo settings are already installed.
uk: Налаштування демо вже встановлені.

en: Demo data successfully installed.
uk: Демо-дані успішно встановлені.

en: View post with shortcodes
uk: Перегляньте запис із шорткодами

en: View page with examples
uk: Перегляньте запис із прикладами

en: Demo data installation proceeded with some errors.
uk: Установка демо-даних пройшла із помилками.

en: Post data is missing.
uk: Дані постів відсутні.

en: Demo data have been already removed.
uk: Демо-дані вже видалені.

en: Demo data successfully removed.
uk: Демо-дані успішно видалені.

en: Removing demo data with some errors occurred.
uk: Видалення демо-даних пройшло із помилками.

en: Close notice
uk: Закрити повідомлення

en: Do you want to install demo content and settings for %s now?
uk: Ви хочете встановити демо-контент і налаштування для %s?

en: Upgrade to Pro
uk: Оновитися до Pro

en: Short description
uk: Короткий опис

en: Project, URL
uk: Проект, URL

en: Date of completion:
uk: Дата завершення:

en: Project, URL:
uk: Проект, URL:

en: Short description:
uk: Короткий опис:

en: Description:
uk: Опис:

en: Source Files, URL:
uk: Вихідні файли, URL:

en: Executor:
uk: Виконавець:

en: More screenshots:
uk: Більше скріншотів:

en: Technologies:
uk: Технології:

en: Add New
uk: Додати новий

en: Add New Project
uk: Додати новий проект

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Project
uk: Редагувати проект

en: New Project
uk: Новий проект

en: View Project
uk: Перегляд проекту

en: Search Projects
uk: Шукати проекти

en: No project found
uk: Проекти не знайдено

en: No project found in Trash
uk: В кошику не знайдено жодного проекту

en: Parent Project
uk: Батьківський проект

en: Filter projects list
uk: Фільтр списоку проектів

en: Projects list navigation
uk: Навігація списку проектів

en: Projects list
uk: Список проектів

en: Create a project item
uk: Додати проект

en: Executor
uk: Виконавець

en: Search Executors
uk: Пошук Виконавців

en: Popular Executors
uk: Популярні Виконавці

en: All Executors
uk: Всі Виконавці

en: Parent Executor
uk: Батьківський Виконавець

en: Parent Executor:
uk: Батьківський Виконавець:

en: Edit Executor
uk: Редагувати Виконавця

en: Update Executor
uk: Оновити Виконавця

en: Add New Executor
uk: Додати нового Виконавця

en: New Executor Name
uk: Ім’я нового Виконавця

en: Separate executors with commas
uk: Відокремити виконавців комами

en: Add or remove Executor
uk: Додати або видалити Виконавця

en: Choose from the most used Executors
uk: Оберіть одного з виконавців, що використовуються найчастіше

en: Executors list navigation
uk: Навігація списку виконавців

en: Executors list
uk: Список виконавців

en: Technology
uk: Технологія

en: Search Technologies
uk: Пошук Технологій

en: Popular Technologies
uk: Популярні Технології

en: All Technologies
uk: Всі технології

en: Parent Technology
uk: Батьківська технологія

en: Parent Technology:
uk: Батьківська технологія:

en: Edit Technology
uk: Редагувати технологію

en: Update Technology
uk: Оновити технологію

en: Add New Technology
uk: Додати Нову Технологію

en: New Technology Name
uk: Назва Нової Технології

en: Separate technologies with commas
uk: Відокремити технології комами

en: Add or remove Technology
uk: Додати або видалити Технологію

en: Choose from the most used technologies
uk: Виберіть одну з технологій, що використовуються найчастіше

en: Technologies list navigation
uk: Навігація списку технологій

en: Technologies list
uk: Список технологій

en: The tag cloud with your most used portfolio technologies.
uk: Хмара тегів з технологій плагіну Portfolio.

en: Images
uk: Зображення

en: General
uk: Загальне

en: Featured project
uk: Обраний проект

en: Add to slider
uk: Додати в слайдер

en: Learn More
uk: Докладніше

en: All Categories
uk: Всі категорії

en: Most Used
uk: Найбільш використовувані

en: Uncatgorized
uk: Без категорії

en: All Sectors
uk: Всі сектори

en: Sector
uk: Сектор

en: All Services
uk: Всі послуги

en: Service
uk: Послуга

en: Please enable JavaScript to add or delete images.
uk: Будь ласка, увімкніть JavaScript для використання опції оновлення зображень.

en: Delete image
uk: Видалити зображення

en: Delete
uk: Видалити

en: Add images
uk: Додати зображення

en: No title
uk: Без назви

en: Read more
uk: Докладніше

en: View all projects in %s
uk: Проглянути всі проекти у %s

en: Updating images...
uk: Оновлення зображень...

en: No image found.
uk: Жодного зображення не знайдено.

en: All images are updated.
uk: Всі зображення оновлено.

en: Error:
uk: Помилка:

en: Image size not defined
uk: Розмір зображення не визначено

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other image formats, please manually reload image.
uk: Можливе оновлення файлів лише у форматах PNG, JPEG, GIF, WPMP чи XBM. В іншому випадку, будь ласка, перезалийте зображення вручну.

en: Image size changes not defined
uk: Зміну розміру зображення не визначено

en: Invalid path
uk: Шлях некоректний

en: Support
uk: Підтримка

en: ATTENTION!
uk: УВАГА!

en: In the current version of Portfolio plugin we updated the Technologies widget. If it was added to the sidebar, it will disappear and you will have to add it again.
uk: В наданій версії плагіна  Portfolio було оновлено віджет технологій. Тому, якщо ви вже додали його до сайдбару, після оновлення він зникне, і вам треба буде додати його знову.

en: Read and Understood
uk: Ознайомлений

en: The number of portfolio projects to display
uk: Кількість проектів портфоліо для відображення

en: Latest Portfolio Items
uk: Останні проекти портфоліо

en: Displays the latest Portfolio projects.
uk: Відображення останніх проектів портфоліо.

en: Number of Projects:
uk: Кількість проектів:

en: Number of Colums:
uk: Кількість стовпців:
