Vocabulary Permissions Per Role (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Vocabulary name
fr: Nom du vocabulaire

en: list terms
fr: lister les termes

en: add terms
fr: ajouter des termes

en: No vocabularies available.
fr: Aucun vocabulaire disponible.
