Navbar (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Log in
fr: Se connecter

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: Extend
fr: Extension

en: Shortcuts
fr: Raccourcis

en: My account
fr: Mon compte

en: About
fr: À propos

en: Admin menu
fr: Menu d'administration

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Uses
fr: Utilisations

en: Administration menu
fr: Menu d'administration

en: Edit shortcuts
fr: Modifier les raccourcis

en: Displaying administrative links
fr: Affichage des liens d'administration

en: Collapse
fr: Replier

en: Back to site
fr: Retour au site

en: View profile
fr: Voir le profil

en: User account actions
fr: Actions du compte utilisateur

en: User-defined shortcuts
fr: Raccourcis définis par l'utilisateur

en: Horizontal orientation
fr: Orientation horizontale

en: Vertical orientation
fr: Orientation verticale

en: Tray orientation changed to @orientation.
fr: L'orientation du sous-menu est maintenant @orientation.

en: The @library library is not present
fr: La bibliothèque @library n'est pas présente

en: Return to site content
fr: Retourner au contenu du site
