UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Book
fr: Livre

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Taxonomy Term
fr: Terme de taxonomie

en: File Entity
fr: Entité de fichier
