jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Operations
fr: Actions

en: None
fr: Aucun(e)

en: Theme
fr: Thème

en: Configure
fr: Configurer

en: default theme
fr: thème par défaut

en: jQuery compression level
fr: Niveau de compression de jQuery

en: Development (uncompressed)
fr: Développement (non compressé)

en: jQuery and jQuery UI CDN
fr: jQuery et jQuery UI CDN

en: Use jQuery and jQuery UI from a CDN. If the CDN is not available the local version of jQuery and jQuery UI will be used.
fr: Utiliser jQuery et jQuery UI depuis un CDN. Si le CDN n'est pas disponible la version locale de jQuery et jQuery UI sera utilisée.

en: admin theme
fr: thème d'administration
